Jdi na obsah Jdi na menu
 


Besedy pro rodiče na MŠ Janského

Milí rodiče.

Jistě víte, že naše mateřská škola je součástí projektu ŠABLONY, který vede k zefektivnění vzdělávání pedagogických zaměstnanců. V loňském školním roce jsme v rámci tohoto projektu uskutečnily pro Vás, rodiče, čtyři zajímavé besedy. Týkaly se školní zralosti, zdravého stravování dítěte, mentálního vývoje dítěte a správného vývoje řeči u dětí. Dle ohlasů rodičů, se setkaly s velkým úspěchem.

Také v tomto školním roce pro Vás připravujeme besedy, s velmi zajímavými tématy.

Na první besedu Vás zveme dne 30.1.2018 v 15.45.hod. na téma "Inkluze a školní zralost". Přijde za námi Mgr. Třísková, učitelka na ZŠ Jubilejní park.

Velmi zajímavá beseda na téma "Podmínky pro emotivní vývoj dítěte" se uskuteční 19.2.2018. Pobesedovat přijde psycholožka Mgr. Balíková. 

Termín dalších dvou besed není ještě znám. Zavčas Vás budeme informovat.

Těšíme se na setkání s Vámi.

Chtěla bych Vás také informovat o uzavření naší školky v době letních prázdnin.

Školka bude uzavřena v červenci a to od 2.7.2018 do 27.7.2018. V těchto dnech bude provoz na MŠ Pražská, kam můžete své děti nahlásit. Provoz nebude také probíhat ve dnech 27.8. - 31.8. 2018. Tento týden bude přípravný.

Prosíme také o nahlášení docházky v době jarních prázdnin a to v týdnu od 5.2. do 9.2. 2018. Děkujeme.

A co nás ještě čeká?

Předškoláci navštíví své kamarády na ZŠ v Příměticích a půjdou do divadla v rámci předplatného. Přijde za námi pan Vojkůvka se svým hudebním vystoupením a Masopust oslavíme společně se seniory U lesíka. 

Krásné dny.

Vašinková Renata