Jdi na obsah Jdi na menu
 


Březen na Pražské

Po měsíci Vás všechny opět zdravím z tepla ředitelny. Za okny nám pořádně mrzne, dokonce připadlo trochu sněhu pro radost našich dětí. Pokud to trochu jde, využíváme našich kopečků k bobování dětí. Dokonce jsme stavěli i sněhuláky. Všeho ale moc škodí- mrazy jsou opravdu silné. Některé dny jsme byli raději ve třídách, nebo proběhnutí venku trvalo skutečně chvilku.

Máme za sebou únor se všemi akcemi a že jich bylo docela dost- hudební pohádka v MŠ pro všechny děti, masopustní veselí ve všech třídách - (díky všem za pěkné  a nápadité masky), preventivní program, kde se děti dozvěděly, co je to první pomoc a kdy a jak se poskytuje, Pro rodiče jsme připravili první odbornou besedu s logopedkami ze Spec.pedagogického centra ve Znojmě. Beseda byla velmi vydařená s přímou ukázkou vyšetření dětí a rady, jak co cvičit.

Co nás čeká v březnu?.......Doufám, že už bude trošku teplejší počasí, abychom s dětmi mohli ven na delší dobu. V pondělí 5.3. proběhne skupinové vyšetření školní zralosti pracovnicemi PPP Znojmo u skupinky předškoláků.

Ve středu zveme rodiče a nejstarší děti na mimořádnou školičku do Základní školy - v 16,00 hodin s p.uč. Svobodovou. Zde se dozvíte, jak připravit své školáky na vstup do základní školy. Bližší info podají p.uč. ve třídách.

- 7.3. k nám přijde kouzelník - pro všechny děti naší školky.

Ve čtvrtek proběhne další z odborných besed se spec. pedagogem Pedagogicko psychologické poradny ve Znojmě - Mgr. Horovou. Zveme tímto rodiče-  besedovat na téma mentální vývoj, školní zralost budeme 8.3.2018 od 15,00 hodin opět v ježečkové třídě.

Ve dnech 13.-22.3.2018 proběhnou ve třídách jarní tvoření - bližší termíny budete mít na nástěnkách. 

Ve středu 21.3. v 10,30 budou děti z naší školky vystupovat na jarních oslavách na Horním náměstí- zazpívají nám děti ze školního sborečku- Sluníčka. 

A na konci měsíce nás čekají velikonoční prázdniny.

 

Pro dnešek je to všechno

Mějte se všichni pěkně

Zase brzy se těší

Zachová M.