Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co jsme prožili a co nás čeká na Janské

Vážení rodiče.

Uplynulý měsíc duben nám připravil mnoho poučného, zábavného i společné setkání s Vámi, rodiči. Přijely za námi oblíbené Tetiny, které všechny rozesmály, děti se také staly součástí vystoupení. Nezapomněli jsme na naši planetu Zemi. Její svátek jsme oslavili s planetáriem. Děti se formou promítaných příběhů dozvěděly o vesmíru, planetách, souhvězdích.Také byly pro děti připraveny na zahrádce úkoly - třídily odpad, čistily vodu, skládaly obrázky z víček, aj.

Pěkné odpoledne jsme strávili s vámi, rodiči. Vyrobili jsme dekorace na břízku do města.Děti zahrály pohádku, zazpívaly, společně  si s vámi pohrály. 

Měsíc jsme zakončili sletem čarodějů a čarodějnic.Děti překonávaly čarodějnou dráhu, vařily kouzelný lektvar, stavěly a přeskakovaly vatru, zpívaly a tancovaly.

V měsíci květnu nás navštíví pracovnice Národního parku Podyjí. Bude dětem vyprávět o přírodě živé, i neživé. Také za námi přijde tatínek policista a s maminkou lékařkou si zacvičíme. Na konci měsíce oslavíme Den dětí, jako tradičně odpoledne na zahrádce. Všechny podrobnosti, včetně termínů, zavčas oznámíme.

Nesmím zapomenout na vyhlášení výsledků výtvarné soutěže, kdy naše dvě děvčata získala čestná uznání a byla odměněna drobnými dárečky. Za všechny ze školky gratuluji.

 

 

Pěkné dny.

Vašinková Renata