Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co jsme prožili a co nás čeká na Janského

Vážení rodiče.

Zdravím Vás v červnu, posledním měsíci tohoto školního roku. Společně s dětmi jsme si užili mnoho zajímavého, poučného i zábavného.

Den dětí jsme oslavili na naší zahrádce.Děkuji všem rodičům za přípravu a organizaci této akce. Pro děti jste připravili nápadité, zajímavé atrakce, Děti byly nadšené a i my učitelky, jsme velmi ocenily Váš zájem, tvořivost.Předškoláci zvládli spaní ve školce, stezku odvahy. Nebyly žádné slzičky.

Děkuji mamince paní Slovákové, která připravila pro děti zajímavé povídání o včelkách. Děti ochutnaly med, vyzkoušely si práci včelařů i včeliček.

Další zajímavostí byla návštěva městské policie na zahradě naší školky. Děti si vyzkoušely "řídit" policejní auto a motorku, viděly práci policejního psa a zadržení a spoutání pachatele.

V pondělí 19.6, jsme pozváni na sportovní dopoledne do mateřské školy Pražská. Zde si naše děti změří své sportovní výkony se svými kamarády. Už se moc těšíme.

V těchto dnech se připravujeme na největší akci roku. Budeme se loučit s našimi předškoláčky.  Těšíme se na Vás 21.6. v 15.45.hod.

Školné na prázdniny se bude vybírat v úterý 19.6. od 6.30.hod. v kanceláři.

A to je snad vše.

Pěkné dny.

Vašinková Renata