Jdi na obsah Jdi na menu
 


Duben a květen na Janského

Vážení rodiče.

Ráda Vás zdravím na konci měsíce dubna. Opět jsme toho s dětmi hodně prožili.

Jeden celý týden jsme žili svátkem Den Země.

Do školky za námi přijelo mobilní planetárium. Děti ležely pod velikou kopulí, prohlížely si promítané obrázky a poslouchaly vyprávění o vesmíru, planetách. Vše bylo formou pohádek, kterým děti porozuměly a soustředěně je poslouchaly.

Před budovu školky, byl přistaven kontejner na papír. Děkujeme všem, kteří sběrový papír přinesli. 

Naše děti se zúčastnily sportovní akce, pořádané pro děti mateřských i základních škol, běh do vrchu - Karolinka - kap. Získali jsme pro naši školku stříbrnou a bronzovou medaili. GRATULUJEME.

Oslavu Dne Země, jsme si užili také na naší zahrádce. Nejprve jsme ji vyčistili od odpadků a potom jsme si zasoutěžili na stanovištích. Třídili jsme odpad, čistili "studánku", skládali obrázky z víček, skládali puzzle, kreslili na chodník, "vyšívali na plot. Na závěr jsme si zazpívali, děti dostaly medaile a sladkou odměnu. Akce se vydařila.

Proběhlo poslední setkání pro Vás, rodiče, v rámci projektu Šablony. Tentokrát jsme si na terase naší zahrádky s dětmi zacvičili, zahráli pohybové hry, užili jsme si krásné jarní odpoledne.  

V pátek 27.4., již od rána, proběhne čarodějnický rej.Připravte dětem veselé masky a všichni se proměníme v čaroděje a čarodějnice.

Na čtvrtek 3.5., pro Vás chystáme sportovní akci ke Dni rodiny. Sejdeme se v 16.00 hod. na zahrádce. Zatancujeme si zumbu, překonáme několik sportovních překážek a uskutečníme turnaj ve florbalu.Nebude chybět ani malé občerstvení. Přijďte ve sportovním oblečení a s dobrou náladou.

Na závěr ještě jedna informace. Ukončili jsme návštěvy tělocvičny. Tyto krásné jarní dny budeme trávit venku, v přírodě.

 

Za celý kolektiv

Vašinková Renata