Jdi na obsah Jdi na menu
 


Duben v MŠ

Zdravím všechny rodiče v novém měsíci.

Březen jsme ukončili velmi pěkným vystoupením zpěváčků na jarních oslavách Města Znojma. Poděkování patří všem Vám, kteří jste nás podpořily potleskem a svojí účastí. Jarní břízky byly také velmi pěkně ozdobené.

Měsíc duben jsme zahájili - velkým sběrem starého papíru. Kontejner byl naplněn během dopoledne- děkujeme všem rodičům a dětem, kteří jste přispěli nepotřebným papírem. Získané finance budou příjmem do pokladny sdružení rodičů.

Velké vyhodnocení sběru odpadových surovin proběhne na školní zahradě na Den Země, který společně s dětmi oslavíme v dopoledních hodinách ve čtvrtek 19.4.2018.

Ve čtvrtek 5.4.2018 se naše škola zúčastnila akce " Fórum zdravého města". Zde proběhlo veřejné poděkování za naši první certifikovanou Školní jídelnu (druhá zdravá školní jídelna je na ZŠ Nám. Republiky). Dále zde prezentovala naši školku s projektem Cvičí celá školka p.uč. Štrosová ze třídy Sluníček.

Co nás čeká ještě?

10.4.2018 Vás zveme na poslední odborné setkání k nám do školky. Sejdeme se tentokrát ve sportovním oblečení. Společně si zacvičíme, ukážeme, jak se dá cvičit společně s dětmi, jaké cviky jsou nevhodné, proč je důležitá relaxace, přímivá cvičení apod. Odborníkem bude p.Grausgruberová Renata, členka asociace TV pro předškolní věk.

26.4.2018 se zapojíme do akce s názvem Čokoládová tretra - která proběhne na Městském stadionu v Horním parku od 9,00 hodin. 

26.4.2018 - tedy stejný den proběhne ve Sportovní hale ve Znojmě akce "Úsměvy". Této akce se účastníme každoročně. Rovněž proběhne od 9,00 hodin. 

Jaro už je tady snad definitivně, proto chystáme větší vycházky do okolí školy - budeme užívat snad již pěkného počasí, probouzející se přírody.

V sobotu jdou naši předškoláci k zápisu do Základních škol ve městě Znojmě. Přejeme jim, aby se jim ve škole líbilo, aby všechno zvládli.

 

Pro dnešek se loučím. Pěkné dny

Zachová Milena