Jdi na obsah Jdi na menu
 


Květen v běhu

Zdravím Vás všechny v polovině krásného kvetoucího měsíce.

Kvetoucí sice je, ale právě tak i studený. Ještě jsme se pořádně nezahřáli. Snad to brzy přijde. Důležité je, že nám řádně napršelo, protože bez vody by to nebylo ono.

Minulý týden proběhl zápis nových dětí do mateřských škol ve městě Znojmo. Nových dětí bylo opravdu hodně, ostatně jako už po několik let. Oznámení o přijetí budeme zveřejňovat od 20.5.2019 na těchto stránkách. První schůzka s novými rodiči proběhne v pondělí 17.6.2019 v 15,00 hodin ve třídě ježečků.

Počasí nás poněkud zradilo a tak jsme museli odložit i společnou vycházku s Vámi a dětmi do Gránic (byla plánovaná na 14.5.). Náhradní termín Vám včas sdělíme. Vycházka je plánovaná i s odbornou besedou s pracovníkem Národního parku Podyjí.

V úterý dne 14.5.2019 jdou nejstarší děti na poslední divadelní vystoupení.

Ve středu 15.5.2019 k nám přijde fotograf a udělá nám společné foto tříd. Budeme se fotit podle počasí - venku na zahrádce nebo ve třídách.

V pondělí 20.5.2019 zveme babičky a dědečky s našimi vnoučátky na společné posezení - uskuteční se v motýlkové třídě v 15,00 hodin. Uvítáme starší fotografie, které mohou prarorodče přinést - jak byli malí, jak byly malé jejich děti - tedy vy, rodiče. Zavzpomínáme si, zazpíváme, třeba i zatancujeme a něco milého vyrobíme. Už teď se těší p.ředitelka a p.uč. Pelánová.

Ve čtvrtek 30.5.2019 od 15,00 hodin vypukne tradiční dětský karneval u příležitosti oslavy Dne dětí. Připravte, prosím, dětem jednoduché kostýmy (lze půjčit i u nás ve školce). A na tento den si udělejte odpoledne volno, pro některé děti to bude poslední karneval ve školce (pro děti, které půjdou po prázdninách do základní školy).Už teď připravujeme krátké vystoupení s dětmi. Věříme, že se i počasí ustálí a bude pěkně.

Školné na měsíc červen budeme vybírat v pondělí 27.5.2019 jako obvykle v ředitelně od 6,15 hodin.

 

Krásné dny přeji všem Vám

Zachová Milena