Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nové informace - MŠ Janská

Vážení rodiče.

Máme za sebou dvě velmi zajímavé besedy pro Vás, rodiče a srdečně zvu na další, s tématem "logopedická prevence - jak napravit výslovnost u dětí". V rámci besedy proběhne názorná ukázka práce s mluvidly, přijďte se svými dětmi. Budeme rádi, když svoji účast předem nahlásíte u paní učitelek. Těšíme se na Vás 28.2. v 15.30 hod.

Minulý týden proběhlo ve školce masopustní veselí. Za celý kolektiv chci poděkovat manželům Ludvíkovým, kteří si připravili pro děti krásný hudební program. Společně s dětmi si zazpívali, zatancovali a zahráli na nádherné hudební nástroje -  housle a kontrabas. Děti se s těmito hudebními nástroji seznámily, prohlédly si je, dozvěděly se o jejich tradicích. Poté jsme se vydali za seniory U lesíka, kde jsme babičky a dědečky potěšili zpěvem a svoji přítomností.

Ne jenom tento týden žijeme olympiádou. Děti se seznámily se zimními sporty, povídali jsme si o olympijských kruzích, jejich barvách, o olympijském ohni. Zasportovali jsme si ve třídě i venku,  přálo nám k tomu počasí. Důraz jsme kladli na vztahy, přátelství, dodržování pravidel . Bylo toho mnohem více, ale to Vám určitě pověděly děti.

Blíží se zápis do školy a proto navštívíme s předškoláky prvňáčky na ZŠ Jubilejní park (28.2.). Také půjdou v rámci předplatného do divadla na pohádku "Krysáci a ztracený Ludvík"(27.2.).

Krásné dny.

Vašinková Renata