Jdi na obsah Jdi na menu
 


Nový školní rok 2017/2018

A máme to zase tady. Nový školní rok se rozjel na plné obrátky. Ve všech třídách na obou školách jsme zahájili dnes v pondělí. 

Vítáme všechny rodiče i děti po letních prázdninách. Na obou školách probíhaly během prázdnin úpravy na školních dvorcích. Vše ještě není stoprocentní a drobné úpravy budou probíhat ještě v těchto dnech. Věříme, že vše bude lepší než dříve a dětem, Vám i nám se bude na našich školkách líbit.

Došlo k menším personálním změnám, se kterými se seznamujete ve třídách postupně již v těchto dnech. Některé paní učitelky nám odešly, nové a hlavně mladé k nám přišly.

V posledním týdnu měsíce srpna jsme již vybírali školné na nový školní rok. Od září jste jistě zaznamenali, že nám částka poklesla na 210,- Kč. Kdo nestihl na Pražské školné uhradit, může přijít tento týden od pondělí do středy od 11,00 do 13,00 hodin do ředitelny. Vybíráme školné na měsíc září, ale uhradit můžete i více měsíců najednou. Na měsíc říjen budeme vybírat v pondělí 25.9.2017 od 6,15 do 15,00 hodin.

Kdo z Vás rodičů nemá ještě čip na otevírání školy, prosím vyzvedněte si jej u p.učitelek nebo v ředitelně (jeden čip na zálohu 50,- Kč).

Na MŠ MUDr.J.Janského bude p.učitelka vybírat školné v úterý od 6,30 do 15,30 hodin.

Pro dnešek je to vše, budeme rádi za Vaši přízeň, připomínky i příspěvky.

Za celou školu Zachová Milena