Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prosinec na Pražské

Zdravím všechny po měsíci.

"Je prosinec a vrabec prosí,.. mějte lásku v duši ". To je kousek z písničky, která navozuje pohodovou náladu v této krásné době adventní.

První týden běží a v něm k nám přišli všemi očekávaní- Mikuláš, andílek a čertíci. Někteří se trochu báli, všichni jsme zazpívali a zasloužili si i sladkou odměnu - balíček s cukrovím (z rodičovského příspěvku).

Ve všech třídách si teď užíváme pohodu a příjemnou atmosféru - posloucháme vánoční koledy, učíme se vánoční básničky, seznamujeme se s tradicemi - svatá Barborka, Mikuláš, Svatá Lucie, Zdobení vánočního stromečku, Zlaté prasátko,...a hlavně se všichni těšíme na příchod Ježíška. 

Vánoční nadílky budou probíhat v každé třídě. 

Ve čtvrtek jdou děti ze čmeláčků a motýlků zdobit stromeček k babičkám a dědečkům do pečovatelského domu U Lesíka. Potěšíme seniory vánočními písničkami, tanečky a úsměvem.

Některé třídy půjdou na vánoční výstavu do učňovské školy na Přímětické.

Školku budeme mít uzavřenou od 27.do 31.12.2018. Ve středu 2.1.2019 mají ve školách ještě prázdniny. Pokud budete doma, nahlaste to ve třídě. V případě menšího počtu dětí, omezíme provoz i tento den.

Jinak touto cestou přeji Vám všem krásný zbytek roku, užijte si v pohodě a klidu vánoční svátky. Těšte se se svými dětmi a nejbližšími.

Za celou školu úspěšný rok 2019 

přeje všem Zachová M.